На Прикарпаття завітали заступники міністрів МЗС, Міноборони та Мінокупованих територій | Версії | новини та розслідування

Картинки по запросу кабмін Об этом сообщает nashi-v.com со ссылкой на СМИ.


Вже о 14 годині запланована зустріч «Діалог про Україну» із заступниками міністрів МЗС, Міноборони, Мінокупованих територій та головою ОДА Денисом Шмигалем, пишуть Версії

з посиланням на пресслужбу ОДА.

Стратегію влади щодо досягнення миру та захисту суверенітету й територіальної цілісності держави із мешканцями Прикарпаття обговорюватимуть політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв, перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет та заступник міністра оборони України Аліна Фролова. Також присутніми будуть народні депутати України, представники ОБСЄ, керівництво облдержадміністрації, очільники органів місцевого самоврядування.

Представники уряду детально пояснять, які кроки для припинення війни будуть здійснені найближчим часом, за які «червоні лінії» влада не заступатиме та навіщо Україна погодилася на «формулу Штайнмаєра». Учасники зустрічі матимуть змогу висловити свої думки та пропозиції щодо врегулювання конфлікту на Донеччині та Луганщині й поставити запитання. Мета таких зустрічей – безпосередній діалог влади та суспільства, у результаті якого має бути напрацьована спільна позиція та спільні рішення з чутливих і важливих питань.

Представник профільного Міністерства презентує законодавчі та бюджетні ініціативи з питань соціального захисту членів сімей полеглих Героїв, учасників бойових дій та членів їх сімей, розвиток ветеранських просторів і інституційний розвиток ветеранської спільноти.
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/na-prikarpattya-zavitali-zastupniki-ministriv-mzs-minoboroni-ta-minokupovanih-teritoriy/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя